Shto te të preferuarat

2006' Nissan Note

€3,290
Sinjalizoni këtë reklamë!
  • 2006 Nissan Note në Vlorë, Shqipëri
Trupi: Kamionçinë
Kilometrazhi: 160000 km
Karburanti: Benzinë
Transmision: Mekanike

Shitet makina ne gjendje te shkelqyer 1.4 benzine motor origjinal Japonez (jo motor Renoje) .makina eshte mbajtur ne menyre shume te mire .konsum minimal . Kondicioner .4 xhama elektrik .sensor shiu dhe dritash cdo gje funksionale 4 goma te reja 90 % + gome rezerve bashke me veglat e nevojshme . Motor me zinxhir . 2 celesa origjinal fabrike ndezja behet pa celes .Vit prodhimi fund 2006 159 000 km.Shume e paster brenda dhe jashte me letra te paguara deri ne qershor 2021 .mund te kontrollohet dhe te provohet ku te doni .makina ka manualet origjinal te fabrikes dhe sherbimeve.3290 euro i diskutueshem.

  • 067Tregoni telefonin
  • Vlorë
  • 16 Gusht 2020