Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2012' Nissan Navara

€16,500
2012' Nissan Navara photo #1
2012' Nissan Navara photo #2
2012' Nissan Navara photo #3
2012' Nissan Navara photo #4
2012' Nissan Navara photo #5
2012' Nissan Navara photo #6
6 foto
Trupi: Kamion kamionçinë
Mosha: 11 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Gri

NISSAN 2.5 NAFT 2012 SUPER GJENDJE
CMIMI: 16.500€ I DISKUTUSHEM
TEL: 0683139124
SUPER GJENDJE
OFF-ROAD
KOMPLET E TRANSFORMUAR
FULL OPSION
FULL SERVIS
2.5 NAFT
VITI PRODHIMIT 2012
4x4
210.000 KILOMETRA ORIGJINALE
KAMBIO AUTOMATIKE
AWD
ME DOGAN TE PAGUAR
E TARGUAR
ME LETRA TE PAGUARA
FENERA/STOPA FULL LED
XENO/BI-XENO
SPORT EDITION
SALLON 100% I PASTER
TAPICERIA SHUM E PASTER
KONDICIONER
KLIMA
DISQE ALUMINI ORIGJINALE
GOMA AKULL TE REJA
TIMONI ME NGRITJE-ULJE
SISTEM MBYLLJE QENDRORE TE INTEGRUAR
4 XHAMAT ELEKTRIKE (PARA DHE MBRAPA)
AIRBAG(SRS), SBC, BAS, ESP
MAKINA SHUM E PASTER SI BRENDA DHE JASHT
I GATSHEM PER CFARDO LLOJ PROVE.
SHERBIME TE SAPOBERA

  • 068Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 14 Nëntor 2023
Support Ukraine