Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2010' Nissan Navara

€12,500
2010' Nissan Navara photo #1
2010' Nissan Navara photo #2
2010' Nissan Navara photo #3
2010' Nissan Navara photo #4
2010' Nissan Navara photo #5
2010' Nissan Navara photo #6
6 foto
Mosha: 13 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Nisan Navara ,viti 2010,
km 263 mij ,2.5 tdi naft
Kamio manual, dubel gabin kondicioner,abs,airbag,antifurt
goma te reja ,kit freksion +vollant te sa po vendoaur me fatu
vaje filtrat e motori te sa po bera
full servia etj,e sapo ardhur me
dogan te paguar ne gjendje super motorike dhe xhenerike, ska
nevoj per sherbime,per me shum info kontaktoni watsap
Cmimi 12500Euro

  • 069Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 2 Maj 2023
Support Ukraine