2013' Nissan Juke photo #1
2013' Nissan Juke photo #2
2013' Nissan Juke photo #3
2013' Nissan Juke photo #4
2013' Nissan Juke photo #5
2013' Nissan Juke photo #6
6 foto

2013' Nissan Juke

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€10,300
Publikuar 18 Qershor 2024ID: miAbbW

Information from the owner

Mosha: 11 vjet
Kilometrazhi: 90000 km
Karburanti: Benzinë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E kuqe

Komente të shitësit rreth 2013' Nissan Juke

Shes Nissan JUKE viti 2013 Kambio Automatike me 95.000 Kilometra te Licensuara 1.6 Benzine Shume Ekonomike me Dokumenta te Paguara si dhe sherbime te bera gjithmone ne kohen e duhur . Shume E mirembajtur
Cmimi 10.300 Euro

Tirane

Support Ukraine