Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2012' Nissan JUKE

€9,000
4 foto
Mosha: 10 vjet
Kilometrazhi: 90000 km
Karburanti: Benzinë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Shitet nisan juke 1.6 benzin.makina esht ne gjendje perfekte dhe e gatshme pwr tu kontrolluar te mekaniku juaj.E sapo ardhur nga gjermania me 90 mij km te vetat ( jo te ulura)e paisur me liber sherbimesh dhe dy celsa.shitet nga privat per arsye mos perdorimi.cmimi 9000 eu e pa diskutueshme

  • 069Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 10 Dhjetor 2022
Support Ukraine