Shto te të preferuarat

2000' Mitsubishi Pajero

€4,600
Sinjalizoni këtë reklamë!
  • 2000 Mitsubishi Pajero në Korçë, Shqipëri
I skaduar
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: E gjelbër

Mitsubishi Pajero Sport 2.5 turbo diesel 4x4
Viti 2000, 250 mije km origjinale
Sallon lekure bezhe shum i paster, drita xenon, radio cd aux.
Goma te sapo vendosura te 2019 me vlere 600€
Dokumenta te paguara
Te gjitha sherbimet e kryera ne kohe, ne gjendje shume te mire motorike xhenerike dhe estetike.
Shitet + Mundesi nderrimi
Cmimi i diskutueshem

Shiteni Makinën Tuaj