Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2008' Mitsubishi Outlander

€7,800
2008' Mitsubishi Outlander photo #1
2008' Mitsubishi Outlander photo #2
2008' Mitsubishi Outlander photo #3
2008' Mitsubishi Outlander photo #4
2008' Mitsubishi Outlander photo #5
2008' Mitsubishi Outlander photo #6
6 foto
Mosha: 15 vjet
Kilometrazhi: 180000 km
Karburanti: LPG (gaz i lëngëzuar i naftës)
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Mitsubishi Outlander
2.4 Benzine+Gaz
Automat Full optionals
Viti i prodhimit 2008
Motorri 2.4 cc 4 cilindra pa turbo,punon ne Gaz 100%
Kambio automat 6 marshe dhe +/- ne timon
Emission Class : Euro 4
4X4 me perzjedhje
Tavan xhami me hapje
Keyless Go (hapje mbylle e ndezje pa celes)
Km 181.000 (te dokumentuara te gjitha serviset me liber)
Impjanti i gazit i ri i sapo instaluar me 2 vjet garanci
Navigator i madh me touch me harta te Evropes,me komandim te klimes,camera parkimi
Xhamat e pasem te erret origjinal nga fabrika
Klimatronik 2 zona
Tapiceria lekure,sedilet me ngrohje
4 Xhamat elektrike
Ndricimi Xenon origjinal
7 vende (2 te fundit mbyllen)
Pasqyrat elektrike me ngrohje dhe palosje
Pasqyre antiverbim
Sensore drite dhe shiu
Mbyllje qendrore me pult
Disqe alumini 18”
Shina ne tavan
Ganxhe rimorkimi
Makina e sapo ardhur nga Gjermania me dogane te paguar gati per rregjistrim.Gjendja teknike dhe estetike super e mire,ska nevoje per asnje sherbim.
Vendndodhja Durres.
Cmim i diskutueshem !

  • 068Tregoni telefonin
  • Durrës
  • 4 Prill 2023
Support Ukraine