2014' Mercedes-Benz GLK 220 photo #1
2014' Mercedes-Benz GLK 220 photo #2
2014' Mercedes-Benz GLK 220 photo #3
2014' Mercedes-Benz GLK 220 photo #4
2014' Mercedes-Benz GLK 220 photo #5
2014' Mercedes-Benz GLK 220 photo #6
6 foto

2014' Mercedes-Benz GLK 220

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€14,590
Publikuar 28 Qershor 2024ID: wHVfTS

Information from the owner

Mosha: 10 vjet
Kilometrazhi: 170000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E bardhë

Komente të shitësit rreth 2014' Mercedes-Benz GLK 220

MERCEDES-BENZ GLK 220 CDI 4MATIC BLUEefficens PANORAMA DESIGNO CAMERA FULL OPTIONS - 14
-FULL OPSIONAL
-VITI 2014
-178.000 Km ( ORIGJINALE TE CERTIFIKUARA NGA MERCEDES-BENZ )
-CAMERA
-4 MATIC
-EURO 5 TECHNOLOGY
-SPORTPAKET EDITION
-Kambio AUTOMATIKE -TIPTRONIC, TRONIC MARSHET NE TIMON F1
-TIMON ME AKOMODIM ELEKTRIK+ NGROHJE ELEKTRIKE E TIMONIT
-BAXHO PANORAMIKE DOPIO XHAM
-SYSTEM COMFORT AND SPORT
- SPEED LIMIT ASSIST
-ATTENTION ASSIST
-AUTO HOLD
-NAVIGATOR -DVD- CD ROM-USB-AUX-SD CARD-MP3 RADIO FM/AM -BLUETOOTH MERCEDES-BENZ
-TELEFON MERCEDES -BENZ
-SISTEM AUDIO HARMAN KARDON
-TAPICERI AMG SPORTPAKET LEKURE NAPE "DESIGNO" E KOMBINUAR ME RIMESO NE PJESET E TAPICERISE + MEMORY SEDILJESH
-SEDILJET ME NGROHJE
-KLIMA ME 4 ZONA( SHOFERI+PASAGJERI+ PASAGJERET MBRAPA)
-SENSORE PARKIMI Mercedes-Benz Origjinale ( PARA & MBRAPA)
-SENSORE SHIU & SENSORE DRITE
-XHAMAT FOTOCHROMATIC
-PASQYRA ELEKTRIKE DHE ANTI VERBUESE + ME KOMANDIM ELEKTRIK + XHAMA PASQYRE FOTOCHROMATIC
-FENERE FULL LED BI-XENON ORIGJINAL INTELLIGENT LED& ULJE-NGRITJE E NDRICIMIT SIPAS TERRENIT
-DISQE ALUMINI 17 INCHES TE MARKES `` MERCEDES-BENZ SPORTPACKET”
-GJENDJE TEKNIKE, MEKANIKE, ESTETIKE, DHE MOTORR PERFEKT ME KONSUM SHUME TE ULET
-Dokumenta te rregullta Dogane e Paguar
- E SAPOARDHUR

Support Ukraine