2014' Mercedes-Benz GLK 220 photo #1
2014' Mercedes-Benz GLK 220 photo #2
2014' Mercedes-Benz GLK 220 photo #3
2014' Mercedes-Benz GLK 220 photo #4
2014' Mercedes-Benz GLK 220 photo #5
2014' Mercedes-Benz GLK 220 photo #6
6 foto

2014' Mercedes-Benz GLK 220

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€16,000
Publikuar 22 Tetor 2023ID: JXP60k
I skaduar
8 muaj, 2 javë më parë

Information from the owner

Mosha: 9 vjet
Kilometrazhi: 170000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Komente të shitësit rreth 2014' Mercedes-Benz GLK 220

📂Marka: Mercedes-Benz
📂Modeli: GLK 220
📁BlueTec
📁4Matic
📁AMG Line
📂Viti: 2014
📂KM: 179.717 ( ORGJINALE )
📂Motorri: (2187) 2.2
📂L.djegse: Naft ( diesel ) (ekonomike)
📂Trasmesjoni: Automatik
📁Opsionet:
📁Tavan Xhami / PANORAMIK
📁Sallon lekur shume i paster
📁Komanda ne timon
📁Dritat kseno
📁2 celsa
📁Pilot Automatik
📁Sensor shiu
📁Sensor gomash
📁Klima ne 2 zona
📁Ngjyra e zeze
📁Panoramike
📁Kamera parkimi 360 grad
📁Start/stop
📁Keyless go
📁Kamera Parkimi
📁Sensore parkimi
📁Sendilje me ngrohje
📁Sendilje me memorje
📁Timon elektrik/memorje/ngrohje
📁Marsha ne timon ( +/- )
📁Xhama te zi
📁Interior light
📁Klima dixhitale
📁Active park assist
📁Automatic lane recognition
📁Bagazhi me hapje & mbyllje me buton
📁Navi, Bluetooth, Aux, Usb, Bagazhier, Sd, Dvd
📁Disqe Alumini ( SPORT )
📁Goma 95%
📂MAKINA ESHTE NE SUPER GJENDJE
📁SHUME E PASTER SI BRENDA DHE JASHT
📂ME DOGAN TE PAGUAR GATI PER TARGA .
🆘Makina eshte e gateshme per cdo lloj prove nga ana juaj.
📂CMIMI :16.000 € ( I DISKUTUESHEM & MUNDESI NDERRIMI )

🚘📍LUSHNJE

Support Ukraine