Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2014' Mercedes-Benz GLK 220

€16,300
6 foto
Trupi: Kamion kamionçinë
Mosha: 9 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Blu

Mercedes GLK220
Forca mottorrike 》 2.0
Lloji i kambjos 》 Automatike
Karburanti 》Nafte
Viti i prodhimit 》 2014
Cmimi 》16.300 €

Pershkrimi 》Mercedes Glk220 Bluefficency viti 2014 sapo ardhur me dogane te paguar. Prodhim gjerman, motorr shume ekonomik. Makina eshte ne gjendje perfekte dhe me sherbime te bera. Ngjyre e kalter shume e bukur, sallon gjys lekure gjys kamosh, sensore parkimi, sedilje elektrike, marsha F1 ne timon, xhama te zinj origjinal, 2 celsa, disqe origjinal dhe goma Brigistone, ngrohje sediljesh, fenere bixeno + stopa led, etj...

  • 069Tregoni telefonin
  • Elbasan
  • 4 Janar 2023
Support Ukraine