2010' Mercedes-Benz GLK 220 photo #1
2010' Mercedes-Benz GLK 220 photo #2
2010' Mercedes-Benz GLK 220 photo #3
2010' Mercedes-Benz GLK 220 photo #4
2010' Mercedes-Benz GLK 220 photo #5
2010' Mercedes-Benz GLK 220 photo #6
6 foto

2010' Mercedes-Benz GLK 220

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€11,200
Publikuar 25 Prill 2024ID: SgrtDs

Information from the owner

Mosha: 14 vjet
Kilometrazhi: 160000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Komente të shitësit rreth 2010' Mercedes-Benz GLK 220

Mercedes Benz GLK 220cdi 4-Matic Premium Viti 2010 Kambio Automat 7g.
170.000KM Originale me garanci
• Motorr 220 cdi nafte shum ekonomik 4x4.
•Full per modelin e tij.
•Sendilje Lekure dhe me ngrohje, fryrje, cfryrje
• Memorie 1,2,3 tek dera.
• Full panorame.
•Super e paster nga Brenda dhe Jashte.
• Feneret Xenon/Bixenon me larje.
•Bagazh me buton. (hapet mbyllet dhe nga gelesi)
•Sistem Audio (3d logistic).
• Sensor Parkimi para dhe pas.
• Kamer Parkimi.
•Navigator i madh
•Timon me komanda levizje elektrike
• Xhama te zi te paguar per 5 vite
• Dritare Elektrike.
• Limitador Shpejtesie.
•Pasqyra Elektrike me palosje antiberbuese.
• Klima Bizonale.
•Goma 95% te reja
•Ngjyre e zeze perle.
•Cd Player, Usb, Bluetooth, Aux, Pioneer.
• Dogane + Targa + Siguracion te sapo Paguara
• Cmimi 11200€

Support Ukraine