2010' Mercedes-Benz GLK 220 photo #1
2010' Mercedes-Benz GLK 220 photo #2
2010' Mercedes-Benz GLK 220 photo #3
2010' Mercedes-Benz GLK 220 photo #4
2010' Mercedes-Benz GLK 220 photo #5
2010' Mercedes-Benz GLK 220 photo #6
6 foto

2010' Mercedes-Benz GLK 220

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€11,700
Publikuar 25 Maj 2024ID: Q0n4mD

Information from the owner

Mosha: 14 vjet
Kilometrazhi: 160000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Komente të shitësit rreth 2010' Mercedes-Benz GLK 220

SHITET↩️
ℹ️ GLK 220 CDI 4 MATIC
ℹ️VITI 2010
ℹ️Forca motorike :2.2
ℹ️ 166.000( ORGJINALE 100% ME GARANCI )
ℹ️ 📂Opsione Shtese: ⁣
▪️Ekran i Madh⁣
▪️Navigator⁣
▪️Sensor Parkimi⁣ para mbrapa
▪️Kamera parkimi
▪️Kompjuter Bordi⁣
▪️Komanda ne Timon⁣
▪️Cruise Control⁣
▪️Tavan Panoramic
▪️Limitor Shpejtesie⁣
▪️Radio CD + Aux + Bluetooth⁣
▪️Pasqyrat Elektrike + Palosje LED⁣
▪️Klima me 2 Zona⁣
▪️Xhama te Zi⁣
▪️Drita inteligjente me LED dhe Stopa LED
ℹ️ MAKINA ESHTE E SAPOARDHUR ME DOGANE TE PAGUAR & E GATSHME PER CDO LLOJ PROVE TE MEKANIKU JUAJ I BESUAR
Çmimi:11.700€ i diskutushem

Support Ukraine