2009' Mercedes-Benz GLK 220 photo #1
2009' Mercedes-Benz GLK 220 photo #2
2009' Mercedes-Benz GLK 220 photo #3
2009' Mercedes-Benz GLK 220 photo #4
2009' Mercedes-Benz GLK 220 photo #5
2009' Mercedes-Benz GLK 220 photo #6
6 foto

2009' Mercedes-Benz GLK 220

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€12,900
Publikuar 2 Dhjetor 2023
Përditësuar 23 Maj 2024
ID: WfCCd0

Information from the owner

Trupi: Makine me tapiceri të mbyllur
Mosha: 15 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E bardhë

Komente të shitësit rreth 2009' Mercedes-Benz GLK 220

Shitet mercedes benz GLK 220 SPORT blue efficiency viti 09 kambio automatik klima tronik kompiuter bordi xhama te zi navigator tapiceri lekur dhe stof sedilet me ngrohje sendilet me memorie sensor parkexhi para dhe mbrapa disqe alumini 20”me letra per nje vite ka 203 mij km letrat per nje vite
Çmimi 12900 euro

Support Ukraine