2009' Mercedes-Benz GLK 220 photo #1
2009' Mercedes-Benz GLK 220 photo #2
2009' Mercedes-Benz GLK 220 photo #3
2009' Mercedes-Benz GLK 220 photo #4
2009' Mercedes-Benz GLK 220 photo #5
2009' Mercedes-Benz GLK 220 photo #6
6 foto

2009' Mercedes-Benz GLK 220

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€11,300
Publikuar 21 Prill 2024ID: SZebfT

Information from the owner

Trupi: Kamion kamionçinë
Mosha: 15 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E bardhë

Komente të shitësit rreth 2009' Mercedes-Benz GLK 220

🇨🇭MERCEDES BENZ GLK 220 CDI BlueEfficiency 4MATIC 7G-Tronic🇨🇭
🇨🇭Sapo importuar nga Zvicra me dogan te paguar , gati per targa🇨🇭 Me liber sherbimesh te Mercedes
▪️Motor : 2.2 CDI (170Hp)
🔸Konsumi:
🔹Autostrad : 5.8 l/100 km
🔹Kombinuar : 6.7 l/100 km
🔹Qytet : 8.4 l/100 km
▪️Lenda djegese : Nafte
▪️Viti : 09/2009
▪️Kambio : Automatike
▪️KM: 209.000 KM / (me garanci me liber sherbimesh te Mercedes , mund ta kontrolloni te perfaqesia e Mercedes Benz )
💶CMIMI : 11,300€ 💶 (i padiskutueshem)
⤵️Opsionet shtese :
▫️Kambio Automatike (Comfort / Sport)
▫️ABS/EPC/AIRBAG
▫️4MATIC (4x4)
▫️Sedilje elektrike me ngrohje para ♨️
▫️Bluetooth +Radio CD
▫️Sensor parkimi (para-mbrapa) + Cruise Control(pilot automatik) + Kompjuter Bordi
▫️ Komanda ne timon
▫️Sallon origjinal lekure i zi me qepje shume i paster
▫️Xhama elektrik+ Mbyllje qendrore me pult
▫️Pasqyrat elektrike me palosje
▫️Xhama te zinj para/mbas
▫️Navigator
▫️ Sensor Shiu , dritash , gomash
▫️Kondicioner / Klima me dy zona para/mbas
▫️Disqe 17’ origjinal Mercedes me 4 goma te reja verore HANKOOK + 4Disqe 17’ origjinal Mercedes me 4 goma te reja dimri HANKOOK rezerv
▫️Makina disponon 2 celesa
‼️GLK eshte ne gjendje perfekte me te gjitha sherbimet e bera (mekanike , estetike , i kemi bere dhe past qeramike komplet ) mund ta kontrolloni te servisi juaj i besuar , shoqerohet me foto dhe video ne momentin e blerjes ne Zvicer dhe mberritjes ne port te Durresit (i gjeni dhe ne HIGHLIGHTS)‼️Transparenc 100% qe nga momenti blerjes ne koncesionar!
⚠️Te gjitha makinat qe ne tregetojme jane te PAAKSIDENTUARA & me KILOMETRA ORIGJINALE me GARANCI disponojme Liber Sherbimesh per cdo makine⚠️
❌VETEM SHITET NUK NDERROHET❌
📍 LOCATION : Autostrada Tirane-Durres Km 28 Te HOTI PETROL

INSTAGRAM : alpha__auto_

Support Ukraine