Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2009' Mercedes-Benz GLK 220

€10,500
6 foto
Mosha: 13 vjet
Kilometrazhi: 180000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Mercedes Benz Glk 220 4Matic
Karburanti: Nafte
Kambio: Automatike
Kilometrazhi: 185.000
Viti: 2009
Targa: Shqiptare
Opsione:
-Sallon i paster
-Komanda ne timon , + - i marsheve ne timon
-Xhama te zi mbrapa
-Radio/CD/AUX
-Limitator shpejtesie
-Sport & BlueEfficiency
-Sensore Parkimi para mbrapa
Makina eshte ne gjendje perfekte dhe e gatshme per cdo kontrroll nga ana juaj ne servisin tuaj te besuar.
Vaj filtra te nderruara vaji kamjos i nderruar me garanci ferrota te nderruara 4 gomat te reja, disqe alumini.
Cmimi i diskutueshem.

  • 068Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 17 Dhjetor 2022
Support Ukraine