Shto te të preferuarat

2012' Mercedes-Benz E-Class Mercedes e clas 350 viti

€16,000Disk.
Sinjalizoni këtë reklamë!
  • 2012 Mercedes-Benz E-Class Mercedes e clas 350 viti në Tiranë, Shqipëri
  • 2012 Mercedes-Benz E-Class Mercedes e clas 350 viti në Tiranë, Shqipëri
  • 2012 Mercedes-Benz E-Class Mercedes e clas 350 viti në Tiranë, Shqipëri
  • 2012 Mercedes-Benz E-Class Mercedes e clas 350 viti në Tiranë, Shqipëri
  • 2012 Mercedes-Benz E-Class Mercedes e clas 350 viti në Tiranë, Shqipëri
  • 2012 Mercedes-Benz E-Class Mercedes e clas 350 viti në Tiranë, Shqipëri
  • 2012 Mercedes-Benz E-Class Mercedes e clas 350 viti në Tiranë, Shqipëri
I skaduar
Trupi: Makine me tapiceri të mbyllur - 5 dyer, 4 vende
Kushtet: Shkëlqyeshëm
Pronarët e mëparshëm: 1
Kilometrazhi: 182815 km
Energji: 265 kf
Zhvendosje: 3500 cc
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike, 7 marsha
Ngjyra e jashtme: Bezh
Klasa e emetimit: Euro 5
I brendshëm: Ajër i Kondicionuar, Dritare me Kontroll Elektrik, Pasqyrë me Kontroll Elektrik, Siguresa Automatike Dyersh, Timon Hidraulik, Kambje Qëndrore, Xhama të zinj (ose me ngjyrë), Kontroll Automatik i Shpejtësisë, Kontroll i Dyfishtë Klimaterik, Sedile me Nxehtësi, Sedile me Freskuese, Sedile me Kontroll Elektrik, Ajër i Kondicionuar nga prapa, Dritare me Rrëshqitje të Prapme, Timon Pjerrësie, Pedal i Rregullueshëm
I jashtëm: Goma të reja, Dritarja e tapicerisë, Disqe Aliazhi
Sigurie: Kundërbllokim Frenimi, Airbag-u i Shoferit, Airbag-u i Pasagjerit, Sensorët Rezervë, Airbag-ët e pasëm, Airbag-ët anësor, Pasqyrat me Sinjal, Kontrolli i Tërheqjes
Elektronikë: Bluetooth, Radio AM/FM , Lexuesi i DVD-ve, Ndërruesi i CD-ve, Kasetofoni me CD, Bluetooth, Ndihmesë Parkimi, Kamera Rezervë, Marshi Parkimit, Aparaturë Automatike, Qendra e Informacionit, Telefon i Integruar, Vëndi Memories

Makina eshte full opsion tavan paronamik eshte e clas 350 nafte e vitit 2012 ne super gjendje perfekte super te mire me goma te reja continental te sapo vena. Ka tapiceri shume te paster me sedile meshini me ngrohje fryrje memorje marshe te timoni f1 distronik plus kamer parkimi para dhe mbrapa dhe shume sensor dhe opsione te tjera. Makina eshte targuar ne 13 qeshor te ketij viti dhe eshte me te gjitha letrat deri ne qeshor 2020. Shitet per arsye emigrimi cmimi 16000 euro I diskutueshem. Tel 0692431500

Shiteni Makinën Tuaj