Shto te të preferuarat

2014' Mercedes-Benz E-Class

€23,000
Sinjalizoni këtë reklamë!
 • 2014 Mercedes-Benz E-Class në Durrës, Shqipëri
 • 2014 Mercedes-Benz E-Class në Durrës, Shqipëri - 2
 • 2014 Mercedes-Benz E-Class në Durrës, Shqipëri - 3
 • 2014 Mercedes-Benz E-Class në Durrës, Shqipëri - 4
 • 2014 Mercedes-Benz E-Class në Durrës, Shqipëri - 5
 • 2014 Mercedes-Benz E-Class në Durrës, Shqipëri - 6
 • 2014 Mercedes-Benz E-Class në Durrës, Shqipëri - 7
Trupi: Makinë me bagazh me derë - 4 dyer, 5 vende
Kushtet: Shkëlqyeshëm
Kilometrazhi: 79000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E bardhë
I brendshëm: Ajër i Kondicionuar, Dritare me Kontroll Elektrik, Pasqyrë me Kontroll Elektrik, Siguresa Automatike Dyersh, Timon Hidraulik, Kambje Qëndrore, Kontroll Automatik i Shpejtësisë, Kontroll i Dyfishtë Klimaterik, Sedile me Nxehtësi, Sedile me Freskuese, Sedile me Kontroll Elektrik, Ajër i Kondicionuar nga prapa, Dritare me Rrëshqitje të Prapme, Timon Pjerrësie, Pedal i Rregullueshëm, Rreshti i 2-të i sedileve teke

✔ Marka,Modeli: Mercedes Benz E250 Bluetec 4 Matic
✔ Viti: 2014
✔ Kambjo: automatike
✔ Lenda Djegese: Diesel
✔ Targa: Dogan
✔ Km: 79.000
✔ Ngjyra: e Bardhë
✔ Opsionet shtese: Full Options, Kamera 360°, Panorama, Keyless, Vet Parkim, Distronic, Blint Spot, Sedilje me Ngrohje & Memorie, Timon elektrik dhe me ngrohje, bixenon, etj
✔ Vendodhja: Durres
✔ Cmimi: i diskutueshem (nuk nderrohet)
✔ Telefon:+355692497771

 • 069Tregoni telefonin
 • NRG Motors
 • Durrës
 • 26 Nëntor 2020