Shto te të preferuarat

2003' Mercedes-Benz E-Class

€3,600
Sinjalizoni këtë reklamë!
  • 2003 Mercedes-Benz E-Class në Durrës, Shqipëri
Kilometrazhi: 300000 km
Zhvendosje: 3200 cc
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Mercedes Benz E320CDI Kamio Automatike.
Ne Gjendje optimale motorrike dhe xhenerike!
Disqe alumini - Goma te reja - Ksenon b-ksenon - Larese feneresh - Sedilje lekure - Kompiuter bordi - Navi i vogel - Karikator 6cd - Pilot Automatik - Limitator shpejtesie - Drita automatike - Fshirese xhamash automatike - Sensor parkimi
Çmimi: 3600 Euro
Tel: +355676972840

  • 067Tregoni telefonin
  • Vini
  • Durrës
  • 1 Nëntor 2020