Shto te të preferuarat

2014' Mercedes-Benz C-Class

€13,000
Sinjalizoni këtë reklamë!
  • 2014 Mercedes-Benz C-Class në Pogradec, Shqipëri
I skaduar
Kilometrazhi: 76000 km
Zhvendosje: 1800 cc
Karburanti: Benzinë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Gri

Shitetet mercedes Benz c class 250.me motor 1.8 automatic benzine. Me 76000 km e sapo ardhur nga USA me vit prodhimi I 4 2014.me dokumenta te rregullta dhe targa shqipptare. Xhama dhe pasqyra elektrike. Sedilje lekure me ngrohje dhe ftohje elektrike. Sensor parkimi. Goma te reja disqe alumin amg. I gatshem per cdo lloj prove. Cmimi I diskutueshem. Telefonata serioze vetem shitje jo nderrim. Bej qe udhetimi juaj tejete komod dhe I rehatshem. Mos hezito te tel ne 0693032037.

Shiteni Makinën Tuaj