Shto te të preferuarat

2009' Mercedes-Benz C-Class

€9,999
Sinjalizoni këtë reklamë!
  • 2009 Mercedes-Benz C-Class në Tiranë, Shqipëri
Kilometrazhi: 240000 km
Zhvendosje: 1800 cc
Karburanti: Benzinë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E bardhë

Automjeti eshte ne gjendje te shkelqyer si nga motorri dhe pamja e jashteme. Posedon kambio automatike, kambio formula 1 me nderrim tek timoni, look AMG, pakete sport, drita xenon, sensore parkimi, motorr 1.8 Benzine + Gaz, 240,000 km, e ardhur nga Zvicra, klima, pilot automatik, full optional. Sherbime te sapo kryera (goma te reja, bateri ferrota, vaj, filtra, dokumenta te paguara per 1 vit, mbajtur gjithmone ne garazh. Komode per qytet dhe udhetime te gjata. E gateshme per cafaredo lloj prove.

  • 069Tregoni telefonin
  • Almarin
  • Tiranë
  • 1 Nëntor 2020