Shto te të preferuarat

2007' Mercedes-Benz C-Class

€8,300
Sinjalizoni këtë reklamë!
  • 2007 Mercedes-Benz C-Class në Elbasan, Shqipëri
Trupi: Makine me tapiceri të mbyllur
Kilometrazhi: 220 km
Zhvendosje: 2200 cc
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

C class 220 CDI me dogane te paguar, me goma dhe disqe te reja, me sensore parkimi para dhe pas. Navigator te madh, DVD, disqe. Drita ksenon, tapiceri lekure. Timon 3sh me nderrim marshash tek timoni si F1. Klima automatik, kambjo automatike. Ka dy celsa.

  • 069Tregoni telefonin
  • Ymer
  • Elbasan
  • 21 Nëntor 2020