Shto te të preferuarat

2006' Mercedes-Benz C-Class

€4,400
Sinjalizoni këtë reklamë!
  • 2006 Mercedes-Benz C-Class në Tiranë, Shqipëri
Kilometrazhi: 327000 km
Zhvendosje: 4000 cc
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike

Mercedes-Benz C-class 220 CDI Sport Edition\r\nGjendja e pergjithme e makines.\r\n-> Vaj+filtra kambio automatike sapo nderruar\r\n-> Pastrimi i filtrit partikular i sapo bere\r\n-> Pomp uj + rripi dhe polexhot te reja\r\n-> Gomat ne gjendje shume te mire\r\n-> Kolaudimi i sapo bere ne gjermani\r\n-> Makina ne historikun e saj ka 2 pronar\r\n-> 2 celsa\r\n-> Kovergjenca e sapo bere ne gjermani\r\n-> Kilometra origjinale\r\n\r\nMakina eshte e gatshme per cfaredolloj prove dhe kontrrolli nga ana juaj . Cmimi 4400 euro pak i diskutueshem.\r\nCEL: 0696511122

  • 069Tregoni telefonin
  • Altin Male
  • Tiranë
  • 2 Prill 2021