Shto te të preferuarat

2006' Mercedes-Benz C-Class

€5,500
Sinjalizoni këtë reklamë!
  • 2006 Mercedes-Benz C-Class në Tiranë, Shqipëri
I skaduar
Trupi: Makine me tapiceri të mbyllur
Zhvendosje: 2100 cc
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Shitet mercedes benz C220, CDI, Avantgarde, Motorr EVO, diesel, viti 2006, 182327 km, Kambio Automatike, Sapoardhur nga Gjermania, Dogane te paguar, ne gjendje perfekte Motorrike dhe Xhenerike, Servis Vaj & Filtra, NAVIGATOR, Pilot Automatik, Kompjuter Board, Fenere BiXenon, Air Condition, mbyllje Qendrore, Sensor Shiu, Sensor Parkimi, Sedilje Elektrike me Ngrohje, Xhama Elektrike, Pasqyra Elektrike, ABS, Airbag, Zeze Metalizato, Goma Hankook 90% te reja, Tapiceri e Paster etj.\\\\r\\\\n5.500 Euro i diskutueshem\\\\r\\\\n

Shiteni Makinën Tuaj