Shto te të preferuarat

2005' Mercedes-Benz C-Class

€6,000
Sinjalizoni këtë reklamë!
  • 2005 Mercedes-Benz C-Class në Elbasan, Shqipëri
I skaduar
Trupi: Makine me tapiceri të mbyllur
Kilometrazhi: 270000 km
Zhvendosje: 220 cc
Karburanti: Naftë
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: Gri

makina nuk ka asnje lloj problemi na ana motorrike dhe xhenerike makines jan ber sherbimet gjithmon ne kohen e duhur makina sapo jan ber letrrat jan ber vaj filtrra dhe ferrota makina eshte full opsjon me sensor parkimi me sensor shiu me navigator te madh me marmit me fishkellim sportive me fener me llupa bi kseno me dusqe 17 dy te ngushta 2 te gjera makina nuk ka asnje gervishe eshte mbajtu me kujdes 5 muj ka qe ka ardhur na italia sitet per arsye mos perderimi

Shiteni Makinën Tuaj