Shto te të preferuarat

2005' Mercedes-Benz C-Class

€4,250
Sinjalizoni këtë reklamë!
  • 2005 Mercedes-Benz C-Class në Durrës, Shqipëri
  • 2005 Mercedes-Benz C-Class në Durrës, Shqipëri - 2
  • 2005 Mercedes-Benz C-Class në Durrës, Shqipëri - 3
  • 2005 Mercedes-Benz C-Class në Durrës, Shqipëri - 4
  • 2005 Mercedes-Benz C-Class në Durrës, Shqipëri - 5
  • 2005 Mercedes-Benz C-Class në Durrës, Shqipëri - 6
  • 2005 Mercedes-Benz C-Class në Durrës, Shqipëri - 7
I shitur
Trupi: Makine me tapiceri të mbyllur - 4 dyer, 5 vende
Pronarët e mëparshëm: 1
Kilometrazhi: 210000 km
Karburanti: Benzinë
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: E zezë metalik

Shitet⤵️
✔ Marka,Modeli: Benz C 200 Kompressor Sport Edition
✔ Viti: 2005
✔ Kambjo: Manuale
✔ Lenda Djegese: Benzin/Mundesi per tu berë me gas.
✔ Targa: Dogane
✔ Km: 210 000km
✔ Targa: Dogane
✔ Ngjyra: E zeze
✔ Opsionet shtese: E sapo ardhur nga Zvicra. Kondicioner, pasqyra elektrike, pilot automatik, disqe AMG origjinal dhe goma te reja, sedilje elektrike dhe lèkure.
✔ Vendodhja: Durres
✔ Telefon: +355692497771