Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2014' Mercedes-Benz B 200

€11,000
5 foto
Mosha: 9 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Gri

Makina esht ne gjendje shum te mire super full option vinimotors99 ndodhemi ne autostraden Tiran Durres sa kalon voren te Karburanti veliaj Kemi Makina nga te gjitha modelet BMW, x5, x3, seria 7, Range Rover, Audi, Tuareg, Mercedes C clas,Ml, Gl, Glk, GLE GLS, S klas, Rava 4, X6, VW Golf,Porsche mund te na vizitoni ne Facebook ose instagram VINIMOTORS 99 Faleminderit pranojm dhe me nderim me kilometra origjinale

  • 069Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 19 Janar 2023
Support Ukraine