Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2012' Mercedes-Benz B 200

€10,999
2012' Mercedes-Benz B 200 photo #1
2012' Mercedes-Benz B 200 photo #2
2012' Mercedes-Benz B 200 photo #3
2012' Mercedes-Benz B 200 photo #4
2012' Mercedes-Benz B 200 photo #5
5 foto
Mosha: 11 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Blu

PERSHENDETJE , SHES MAKINEN TIME TE SA PO ARDHUR NGA GJERMANIA ,MAKINA ESHTE NE GJENDJE SH TE MIRE MOTORRIKE DHE XHENERIKE ,KILOMETRAT ORIGJINALE TE GJITHE SHERBIMET E KRYERA NE MERCEDES , E PERDORUR VETEM NGA NJE PERSON .MAKINA ESHTE E CDOGANUAR E GACME PER TA TARGUAR , DISPONOJM FOTOT E BLERJES NE GJERMANI !!!
MOTORR 200 BLUEFFICET
KAMBIO AUTOMATIK 7G
MARSHA NE TIMON F1
BUTONA NE TIMON
KOMPJUTER BORDI
FENER BI XENON INTELIGENT LING
SENSOR PARKIMI PARA /MBRAPA
KAMERA PER PARKIM MBRAPA
DISKTRRONIK AKTIVE PLUS SINJALIZUS DISTANCE ME MJETIN PARA
KLIMA BI ZONE
NAVIKATOR SISTEM AKTIVE
AUDII CD USB AUX TEL BLUTUTH
NGROHESE SENDILJESH PARA
ECO SISTEM FIKJE/NEZJE SEMAFOR
PASQYRA ME PALOSJE
PASQYRA ME NGROHJE
SINJALE KE PASQYRAT
TAPICETI LEKURE 100%
XHAMA TE ERRESUAR MBRAPA
GANXHE PER RIMORKIO
EURO5 DPF
ANTINEBIO LED AKTIVE
STOPA MBRAPA LED
SENDILJE ME PALOSJE MBRAPA
DISQE 17 ME GOME TE REJA
DY CELSA INOKSI
NGJYRE BLU PERLE
SENSOR SHIU
SENSOR GOMASH
SENSOR DRRITASH
ABS ESP SRS ELEMEMENT SIGURIE
MAKINA ESHTE E GACME PER CDO PROVE
JU FALEMINDERIT

  • 069Tregoni telefonin
  • Elbasan
  • 24 Maj 2023
Support Ukraine