Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2009' Mercedes-Benz B 200

€6,500
6 foto
Mosha: 13 vjet
Kilometrazhi: 110000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Blu

Mercedes Benz B Class
Prodhimi 2009
Motori 200 CDI
Kambio Automatike
Ngjyra Blu
5 Porta
Xeno/Bixenon
Sensora parkimi para dhe mbrapa
Komanda në timon
Xhama elektrike
Kondicioner
CD
AUX
Makina është në gjendje shumë të mirë e gatshme për çdo lloj prove !

  • 069Tregoni telefonin
  • Vlorë
  • 2 Dhjetor 2022
Support Ukraine