2008' Mercedes-Benz B 200 photo #1
2008' Mercedes-Benz B 200 photo #2
2008' Mercedes-Benz B 200 photo #3
2008' Mercedes-Benz B 200 photo #4
2008' Mercedes-Benz B 200 photo #5
2008' Mercedes-Benz B 200 photo #6
6 foto

2008' Mercedes-Benz B 200

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€4,500
Publikuar 25 Mars 2024ID: 6gnzw2

Information from the owner

Mosha: 16 vjet
Kilometrazhi: 250000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Gri

Komente të shitësit rreth 2008' Mercedes-Benz B 200

MERCEDES B CLASS 2.0 NAFTE
VITI 2008
KAMBJO AUTOMATIKE
KONDICIONER
KOMPJUTER BORDI
XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE
MBYLLJE QENDRORE ME PULT
DISQE ALUMINI
Ne gjendje shume te mire,me sherbime te kryera,me letra te paguara dhe kolaudim per 1 vit

Support Ukraine