Shto te të preferuarat

2007' Mercedes-Benz B 200

€4,860
Sinjalizoni këtë reklamë!
  • 2007 Mercedes-Benz B 200 në Elbasan, Shqipëri
I skaduar
Trupi: Kamionçinë
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike

MB B-class 2.0CDi Vitit 2005 Automat 250Mij KM , Makina eshte e sapo ardhur nga zvicra , shume e paster si jashte dhe brenda , disqe alumini , sensore parkimi , tapiceri ngjyre bezhe , tavan panoramik , butona ne timon , ekran i madh + navigator , kondicioner , cdplayer , xhama elektrik , 2-çelsa perkates , abs , esp , Etj...Çmimi 5400€ Me Dogane Te Paguar. +355693703020 WhatsApp. Auto OK https://www.facebook.com/277191622431992/posts/1432304993587310?sfns=mo

Shiteni Makinën Tuaj