Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2005' Mercedes-Benz B 200

€3,800
6 foto
Mosha: 17 vjet
Kilometrazhi: 190000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Shes mercedes Benc B klas me motor 200 nafte model Avantgarde .ngjyre e zeze .me dogane te paguar . kambjo automatike. celesa origjinal dhe mbyllje me pult .

  • 068Tregoni telefonin
  • Lushnjë
  • 5 Gusht 2022
Support Ukraine