Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2005' Mercedes-Benz B 200

€3,999
2005' Mercedes-Benz B 200 photo #1
2005' Mercedes-Benz B 200 photo #2
2005' Mercedes-Benz B 200 photo #3
2005' Mercedes-Benz B 200 photo #4
2005' Mercedes-Benz B 200 photo #5
2005' Mercedes-Benz B 200 photo #6
6 foto
Trupi: Kamion kamionçinë
Mosha: 18 vjet
Kilometrazhi: 180000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Gri

Shes mercedez B class 200 NAFTE.viti prodhimit 09.12.2005 me 09.11.2007 dale ne qarkullim LOOK AMG AVANDAGRDE E SAPO ARDHUR NGA GJERMANIA.ABS.ESP.SRS.KOMPJUTER BORDI.NAVIGATOR I MADH.KAMJO AUTOMATIKE 7 G.KILOMETRA ORIGJINALE 195.000 TE SHOQERUAR ME LIBER SERVISI MBAJ PERGJEGJESI PER KILOMETRAT.PILOT AUTOMATIK LIMITATOR SHPEJTESIE.SENSOR PARKIMI ORIGJINAL PARA MBRAPA.SENSOR SHIU DRITASH.BISHT KUK TERHEQESE MBRAPA.4 XHAMAT ELEKTRONIK.DHE TE ZINJ ME LICENSE TE SAPO VENDOSUR PER 5 VJET.PASCYRET ELEKTRIKE ME PALOSJE SINJALE NE PASQYRE.TAPICERIA SHUM E PASTER.SENDILET ME NGROHJE.KABINA NE GJENDJE PERFEKTE SIC SHIHET NE FOTO.4 GOMAT 100% TE REJA MICHELIN DISCE TE BENXIT ORIGJINALE.CLIMA DIGJITALE ME 2 ZONA.FERROTAT PARA MBRAPA TE NDERRUARA TE NDERRUARA ME 17.09.2023.DRITAT KSENO BIKSENO ME LUPA.VAJ 5/40 PETRONAS TE MERCEDEZIT 13 MI LEK LITRI.FILTER VAJI NAFTE AJRI KONDICIONERI $MARKA MANN$TE NDERRUARA ME 17.09.2020 ME GARANCI PER 12000 KILOMETER.MOTORRI KAMJOJA JAN PERFEKTE MBAJ PERGJEGJESI PER CDO GJE OSE I KONTROLLOJM TE SERVISI JUAJ ME I BESUAR.MAKINA ESHTE E SAPOARDHUR NGA GJERMANIA TARGIM I PARE.MODELI B CLASS 200 AVANDGARDE LUNGO HIGHLINE LOOK 2010.LETRA TAKSA SIGURACION 01.10.2024 KUALIDIMI 02.10.2025.TEL WATCAP

  • 067Tregoni telefonin
  • TiranĂ«
  • 3 NĂ«ntor 2023
Support Ukraine