2020' Mercedes-Benz A 180 photo #1
2020' Mercedes-Benz A 180 photo #2
2020' Mercedes-Benz A 180 photo #3
2020' Mercedes-Benz A 180 photo #4
2020' Mercedes-Benz A 180 photo #5
2020' Mercedes-Benz A 180 photo #6
6 foto

2020' Mercedes-Benz A 180

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€30,000
Publikuar 30 Maj 2024ID: E49ir3
  • Fier
  • 068Tregoni telefonin

Information from the owner

Trupi: Kamion kamionçinë
Mosha: 4 vjet
Kilometrazhi: 120000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Gri

Komente të shitësit rreth 2020' Mercedes-Benz A 180

✔️Mercedes benz
✔️A180
✔️viti 2020
✔️kamio Automatike +F1 marsha ne timon
✔️klima tronic ,
✔️pasqyrat me palosje
✔️124 mij kilometra
✔️sensor parkimi para mbrapa
✔️fenerat bixeno
✔️Navigatore ,aux,Bluetooth
✔️pilot Automatik
✔️ Makina eshte ne gjendje shume te mire, Motorrike dhe xhenerike
✔️ Cmimi 31000€ i diskutushem

Support Ukraine