Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2008' Mercedes-Benz A 180

€4,600
6 foto
Trupi: Makinë sportive
Mosha: 14 vjet
Kilometrazhi: 170000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Gri

Mercedes Benz A180 Nafte Advantgarde, Automat, 180.000 km me Liber Sherbimesh, Makina eshte e sapo Ardhur nga Jashte, me Dogan te Paguar, Tapiceri lekure, Navi i madh, Klima, Butona ne Timon, Radio, CD, Tel, Disqe sportive, Sensor Para dhe Mbrapa, Feneret me Lupa, Makina eshte ne Super Gjendje, Nuk ka Nevoje per Asnje Sherbim.

  • 069Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 8 Shtator 2022
Support Ukraine