Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2007' Mercedes-Benz A 180

€3,500
6 foto
Mosha: 15 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: Gri

A Classe 180
Moto 2.0 Nafte
Manual
Me dogane te paguar
Km 230 mij mund ta kontrolloni dhe tek Mercedes benz
Gomat ne gjendie te mire
Makina esht e paster nga jasht dhe nga brenda, eshte ne gjendie te mire motorrike dhe xhenerike.

  • 068Tregoni telefonin
  • Durrës
  • 20 Dhjetor 2022
Support Ukraine