2000' Mercedes-Benz A 170 photo #1
2000' Mercedes-Benz A 170 photo #2
2000' Mercedes-Benz A 170 photo #3
2000' Mercedes-Benz A 170 photo #4
2000' Mercedes-Benz A 170 photo #5
2000' Mercedes-Benz A 170 photo #6
6 foto

2000' Mercedes-Benz A 170

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€1,950
Publikuar 17 Maj 2024ID: HfANkR

Information from the owner

Mosha: 24 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Komente të shitësit rreth 2000' Mercedes-Benz A 170

Taksa siguracion kolaudim per nje vit
Targat e reja te sapovendosura
gjendje shume te mire pune dhe makine shume ekonomike
1.7 nafte
Kambio automatike gjendje perfekte
sherbimet te bera
Gomat e reja
Bateria e re
Makine shume e mbajtur shume e paster dhe brenda dhe jashte ekonomike ne konsum karburanti dhe praktike per parkim
E gatshme per cdo lloj kontrolli.

Support Ukraine