2015' Mercedes-Benz 220 photo #1
2015' Mercedes-Benz 220 photo #2
2015' Mercedes-Benz 220 photo #3
2015' Mercedes-Benz 220 photo #4
2015' Mercedes-Benz 220 photo #5
2015' Mercedes-Benz 220 photo #6
6 foto

2015' Mercedes-Benz 220

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€12,000
Publikuar 25 Maj 2024ID: y8wESN

Information from the owner

Mosha: 9 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Komente të shitësit rreth 2015' Mercedes-Benz 220

MERCEDES-BENZ E-CLASS 220 VITI 2015
EURO 6.
I SAPO ARDHUR PA DOGANE
AUTOMAT 7G
MARSHE NE TIMON F1
SENSOR PARKIMI PARA/MBRAPA
SEDILE ME NGROHJE PARA + FRYERJE
BLIND SPOT
FENERET FULL LED INTELIGJENTE ME LEVIZJE SIPAS KTHESAVE
ECO (FIKJE AUTOMATIKE NE TRAFIK)
TAVAN I ZI
NAVI, RADIO, MP3, DVD, AUX, BLUETOOTH,TELEFON KLIMA 4 ZONA
AMBIENT LIGHT 3 COLORE
PILOT AUTOMATIK
DISQE AMG ORIGJINALE
GOMAT TE REJA CONTINENTAL.
Makina eshte ne super gjendje, shume e paster si brenda dhe jashte.Makine europiane shum e mirembajtur dhe teper ekonomike. Jo tregtar
CMIMI 12000 EURO I DISKUTUESHEM

Support Ukraine