Sinjalizoni këtë reklamë!Rate this!Shto te të preferuarat

2014' Mercedes-Benz 220

€13,000
6 foto
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Gri

Mercedes c 220 nafte bi-turbo i shpjet dhe ekonomik i vitit 20/12/2013 Look tamg fabrike

  • +33Tregoni telefonin
  • Berat
  • 13 Qershor 2022
Support Ukraine