Shto te të preferuarat

2011' Mercedes-Benz 220

€15,000
Sinjalizoni këtë reklamë!
  • 2011 Mercedes-Benz 220 në Tiranë, Shqipëri
I skaduar
Trupi: Makine me tapiceri të mbyllur
Kilometrazhi: 190000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike

E-Class 220 Avantgarde i 2011. Sedilje me ngohje, Navi me hartat e 2018, Fenere Xenon Bi-Xenon, ILS, pasqyra me mbyllje elektrike, Sensore para dhe mbrapa, Audio 50 APS, Isofix, sediljet gjysem lekure, gome rezerve me gjithe kompresor e shkume dhe gjithe mjetet e tjera, kutia e nidhmes se shpejte. Makinen e kam marre vete ne gjermanipara 1 viti. Disponon te gjithe sherbimet e bera nga mercedes ne gjermani. Taksat e paguara deri ne mars 2020. Sherbimet e sapo kryera. Goma te reja michelin primacy 4, te blera me porosi ne gjermani. Ferrotat e reja sapo te nderruara, origjinale te mercedes. Per cdo pyetje me kontaktoni.

Shiteni Makinën Tuaj