Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2010' Mercedes-Benz 220

€9,999
2010' Mercedes-Benz 220 photo #1
2010' Mercedes-Benz 220 photo #2
2010' Mercedes-Benz 220 photo #3
2010' Mercedes-Benz 220 photo #4
2010' Mercedes-Benz 220 photo #5
2010' Mercedes-Benz 220 photo #6
6 foto
Trupi: Kamion kamionçinë
Mosha: 13 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Gri

E 220 NAFT 2010 AVANTGARDE
CMIMI: 9.999€ I DISKUTUSHEM
TEL: 0684008251
190.000 KILOMETRA ORIGJINALE (ME GARANCI)
E SAPO ARDHUR NGA HOLLANDA
NAVI I MADH
SENSOR PARKIMI
2.2 NAFTE
TURBO
VITI 2010
ECO SYSTEM
KAMBIO AUTOMATIKE
MARSHA NE TIMON
SEDILJE ME NGROHJE+ELEKTRIKE
NGJYRA GRI
GOMAT AKULL TE REJA MICHELIN
PASQYRAT ME MBYLLJE
FENERA/STOPA FULL LED
XENO/BI-XENO
ME DOGAN TE PAGUAR
AVANTGARDE
KONDICIONER/KLIMA
TAPICERIA SHUM E PASTER
SENSOR SHIU DHE DRITASH
PILOT AUTOMATIK
TIMONI ME NGRITJE+ULJE
SISTEM MBYLLJE QENDRORE TE INTEGRUAR
4 XHAMAT ELEKTRIK
AIRBAG(SRS)
ESP
KOMANDA NE TIMON
BLUETOOTH/AUX/SD CARD
E GATSHME PER CDO LLOJ PROVE
MAKINA NUK KA ASNJE GERVISHTJE JASHTE+BRENDA
ASNJE LLOJ PROBLEMI

  • 068Tregoni telefonin
  • Shkodër
  • 14 Mars 2023
Support Ukraine