Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2009' Mercedes-Benz 220

€9,900
6 foto
Mosha: 13 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Kafe

Shitet Mercedes Benz E class 220 CDI
- Model AVANTGARDE
- Nafte
- BlueEFFICIENCY
- Viti 2009
- Kambio Automatike
- Fenere xenon
- Sensor parkimi para dhe mbrapa
- Sensor shiu per fshireset e xhamit
- Hill Assist
- Follow Me Assist
- Sedilje me ngrohje
- 4 goma dimri dhe 4 goma vere pothuajse te reja
- Xhama te zinj mbrapa te certifikuar deri me 24/05/2027
- Kolaudimi i vlefshem deri me 27/09/2023
- TPL e vlefshme deri me 18/05/2023
- 247,000 kilometra
Cmimi 9,900 euro i diskutueshem

  • 069Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 28 Dhjetor 2022
Support Ukraine