Shto te të preferuarat

2009' Mercedes-Benz 220

€10,200
Sinjalizoni këtë reklamë!
  • 2009 Mercedes-Benz 220 në Vlorë, Shqipëri
Trupi: Makine me tapiceri të mbyllur
Kilometrazhi: 20000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Bezh

MERCEDES E220 CDI BLUEEFICENCY//(EURO 5)DHJETOR-2009-//BUSINESS EDITION//KAMBIO AUTOMATIKE//SEDILJE ME NGROHJE//SEDILJE ELEKTRIKE//SENSORE PARKIMI//FENERE BI-XENON INTELIGENT+LED//ADAPTIVE HIGH BEAM ASSIST(DRITAT E GJATA FIKEN AUTOMATIKISHT KUR KA MAKINE PERBALLE)//ATTENTION ASSIST(MAKINA DETEKTON LODHJEN E SHOFERIT//PREE SAFE//SALLON BEZH FULL LEATHER//SISTEM ALARMI ORIGJINAL//KLIMA BI-ZONA//NDRICIM I AMBJENTIT LED//NAVIGATOR//TELEFON//BLUETOOTH PLAYER//DVD MULTIMEDIA//PILOT AUTOMATIK//PASQYRA ANTIVERBUESE ME NXIRJE AUTOMATIKE NGA DRITA//XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE//SENSORE DRITE DHE SHIU//SHUME E PASTER//DISQE 17"ORIGJINAL//MAKINA E SAPO ARDHUR NGA BELGJIKA NE GJENDJE PERFEKTE-218 MIJ KM ORIGJINALEE✅//TE GJITHA SHERBIMET,TAKETAT E FRENAVE SAPONDERRUARA//+ÇERTIFIKATE TE KONTROLLIT TEKNIK//GATI PER CDO LLOJ KONTROLLI!! TEL:0697337780

  • 069Tregoni telefonin
  • Vlorë
  • 23 Tetor 2020