Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2009' Mercedes-Benz 220

€5,900
2009' Mercedes-Benz 220 photo #1
2009' Mercedes-Benz 220 photo #2
2009' Mercedes-Benz 220 photo #3
2009' Mercedes-Benz 220 photo #4
2009' Mercedes-Benz 220 photo #5
2009' Mercedes-Benz 220 photo #6
6 foto
Mosha: 14 vjet
Kilometrazhi: 20000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Shitet Mercedes 2.2 nafte vitin 2008 manual letra te paguara kolaudimi per dy vjet xhama te zinje me certifikat makina ka cdogje funksionale disponon dy celesa aherbimet e Bera ne kohe super e paster nga jashte dhe Brenda luk shume TE bukur goma disqe perfekt mund ta kontrolloni ku te doni vetem shitet

  • 069Tregoni telefonin
  • Fier
  • 6 Tetor 2023
Support Ukraine