Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2008' Mercedes-Benz 220

€6,400
6 foto
Mosha: 15 vjet
Kilometrazhi: 20000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike

Mercedes Benz C 220 CDI
Viti 2008
Kambio Automat
252.000km
Perdorur ne shqiperi 1 vit e gjysem vetem nga nje person.
Sensore parkimi
Xhama te zinj para dhe mbrapa me leje per 5 vjet
Limitator shpejtesie
Komanda ne timon
NAVI te madh kompjuter bordi
Klima bizonale
Radio cd mp3 aux
Sedilje lekure te zeza
Sherbimet e kryera ne kohe te shoqeruara me liber sherbimi.
Dokumenta te paguara deri ne korrik.
Cmimi i diskutueshem kur te shifet nga afer.

  • 069Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 27 Janar 2023
Support Ukraine