Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2008' Mercedes-Benz 220

€8,500
6 foto
Mosha: 14 vjet
Kilometrazhi: 180000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Mjeti:Mercedes Benz C220
E sapoardhur nga Belgjika me dogan te paguar
Viti: 2008
Trasmetuesi: Automatik
Nafte
Kilometrazhi:180 000km
Ngjyra:E zeze
Full options
Goma te reja
Shume e paster si brenda dhe jashte.
Senor parkimi para dhe mbrapa
Liber sherbimi, car-pass belg,kontroll teknik
Cmimi :8 500€
*Per me shume info na kontaktoni

  • 068Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 31 Dhjetor 2022
Support Ukraine