Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2008' Mercedes-Benz 220

€6,300
2008' Mercedes-Benz 220 photo #1
2008' Mercedes-Benz 220 photo #2
2008' Mercedes-Benz 220 photo #3
2008' Mercedes-Benz 220 photo #4
2008' Mercedes-Benz 220 photo #5
2008' Mercedes-Benz 220 photo #6
6 foto
Mosha: 15 vjet
Kilometrazhi: 15000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Shitet Mercedes c 2.2 nafte manual.luk amg line fabrike makina eshte ne gjendje vizuale dhe mekanike shume TE mire goma te reja 2 celesa cdo gje ne makin fuksionale

  • 069Tregoni telefonin
  • Fier
  • 14 Prill 2023
Support Ukraine