Sinjalizoni këtë reklamë!Rate this!Shto te të preferuarat

2008' Mercedes-Benz 220

€7,100
6 foto
Kilometrazhi: 140000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Mekina eshte ne te shkelqyer inxhinierike dhe mekanike,kilometret orgjinale

  • 069Tregoni telefonin
  • Fier
  • 18 Prill 2022