Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2006' Mercedes-Benz 220

€4,200
6 foto
Trupi: Makine me tapiceri të mbyllur
Mosha: 17 vjet
Kilometrazhi: 170000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

C klas
203 automat 220 naft
viti 2006
mjeti ka gjendje perfekte
goma te sapo vena , navi te madh , xhama elektrik
pasyra elektrike
abs , esp, klima
komanda ne timon
mjeti nuk ka ndrysh fare
ka boje origjinale, pa asnje gervishtje dhe tapiceri perfekt
mjeti ka km te certifikuara nga mecedes-benz te shoqeruara
me liber sherbimesh
garanci per cdo lloj prove.

  • 069Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 3 Janar 2023
Support Ukraine