Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2006' Mercedes-Benz 220

€5,800
6 foto
Trupi: Makinë sportive
Mosha: 17 vjet
Kilometrazhi: 20000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

shitet mercedez E 211 viti 2006.motorr 220 nafte kamjo automat Me cs.makina eshte full option me baxho xhami xhama te zi para dhe mbrapa me leje.me marmita sportive me zhurme.me pak fjal makina eshte full dhe gatshme per cdo lloj prove nga ana juaj.

  • 068Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 10 Shkurt 2023
Support Ukraine