Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2005' Mercedes-Benz 220

€3,800
6 foto
Trupi: Makine me tapiceri të mbyllur
Mosha: 17 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Gri

Shitet c class 220 cdi i sapoardhur nga Gjermania. Motor evo shume ekonomik. Kambio automatike C/S. Gjendja motorike, xhenerike dhe kambioja ne gjendje shume te mire. Kilometra ORIGJINALE. Tapiceri bezhe shume e paster

  • 067Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 22 Shtator 2022
Support Ukraine